Law & More është një firmë dinamike juridike Hollandeze me karakter ndërkombëtar, e specializuar në fusha të ndryshme të ligjit Hollandez. Ne flasim Hollandisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, turqisht, rusisht dhe ukrainisht. Firma jonë ofron shërbime në një numër të madh fushash të ligjit për kompanitë, qeveritë, institucionet dhe individët. Klientët tanë vijnë nga Hollanda dhe jashtë vendit. Ne jemi të njohur për qasjen tonë të përkushtuar, të arritshme, të nxitur, pa marrëzi.

ADVI OSE PROCEDURA?

ZGJIDHNI LAW & MORE AVOKATËVE

Në mënyrë freskuese të ndryshme. Përqendrimi tek klienti.

Law & More funksionon shpejt, me efikasitet dhe të orientuar drejt rezultateve.

GJYKATA T HIGH NXNS

E drejta e korporatave

Avokat i korporatës

Companydo kompani është unike. Prandaj, do të merrni këshilla juridike që janë drejtpërdrejt të rëndësishme për kompaninë tuaj

Marrëveshje bashkëpunimi

Marrëveshje bashkëpunimi

Dëshironi të hartoni një marrëveshje bashkëpunimi? Law & More ju ndihmon

Pronë intelektuale

Avokat i pronës intelektuale

A doni të siguroni të drejtat e krijimit tuaj intelektual ose të ndërmarrni masa kundër shkeljes së të drejtave tuaja? Ne jemi në shërbimin tuaj

Imazhi Emmisierecht / emmisiehandel

Ligji i energjisë

Të dy ligjet Hollandeze dhe Evropiane zbatohen për ligjin e energjisë. Le të informojmë dhe këshillojmë

Imazh Verblijfsvergunningen

Avokati i imigracionit

Ne merremi me çështje që kanë të bëjnë me pranimin, vendbanimin, dëbimin dhe të huajt

Njoftim për parazgjedhje

Avokat i përkohshëm

Keni nevojë për një avokat përkohësisht? Siguroni mbështetje të mjaftueshme juridike falë Law & More

kontakt Law & More imazh

Avokati i mbledhjes së borxheve

A po merreni me një klient që nuk paguan? kontakt Law & More

Imazhi i vazhdueshëm juridik i imta

Avokat i korporatës

Çdo kompani është unike. Kjo është arsyeja pse ju do të merrni këshilla ligjore që janë direkt të rëndësishme për kompaninë tuaj.

Ligji i divorcit

Avokati i divorcit

Një divorc është një proces i mërzitur. Ne ju ndihmojmë në këtë proces

Ligji për mjedisin

Ligji për mjedisin

Dëshironi më shumë informacion mbi rregullat e mjedisit në Hollandë? Ju lutem na kontaktoni

E drejta e korporatave

Avokat i TIK-ut

Ligji për TIK dhe ligji i internetit janë zhvilluar me shpejtësi. Lëreni veten të informoheni

Ligji i krimit

Avokati Penal

Ka shumë situata në të cilat e drejta penale luan një rol. Kërkoni njohuri juridike

me Law & More ju zgjidhni një firmë ligjore të orientuar në rezultate në Hollandë

Ne jemi një firmë ligjore dinamike holandeze me një karakter ndërkombëtar, të specializuar në fusha të ndryshme të ligjit Hollandez. Ne flasim Hollandisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, turqisht, rusisht dhe ukrainisht. Firma jonë ofron shërbime në një numër të madh fushash të ligjit për kompanitë, qeveritë, institucionet dhe individët. Klientët tanë vijnë nga Hollanda dhe jashtë vendit. Ne jemi të njohur për qasjen tonë të përkushtuar, të arritshme, të nxitur, pa marrëzi.

Mund të kontaktoni Law & More për pothuajse të gjitha çështjet për të cilat keni nevojë për avokat ose këshilltar juridik.

• Interesat tuaja janë gjithmonë parësore për ne;
• Ne jemi drejtpërdrejtë të arritshëm;
• Për shkak të krizës së koronës, të gjitha emërimet tona bëhen përmes thirrjeve telefonike ose video. Thirrjet video mund të bëhen përmes Whatsapp, Skype, Duo, Zoom, Ekipet, Bluejeans ose Webex;
• Emërimet mund të bëhen me telefon (+31403690680 or +31203697121), Email ([email mbrojtur]) ose përmes mjetit tonë online lawyerappointment.nl;
• Ne ngarkojmë tarifa të arsyeshme dhe punojmë në mënyrë transparente;
• Ne kemi zyra në Eindhoven dhe Amsterdam.

A nuk është pyetja apo situata juaj specifike në faqen tonë të internetit? Mos hezitoni të na kontaktoni. Ndoshta ne mund t'ju ndihmojmë gjithashtu.

Tom Meevis

Tom Meevis

Partneri / Avokati Menaxhues

Maksim Hodak

Maksim Hodak

Partner / Avokat

Ruby van Kersbergen 500X567

Ruby van Kersbergen

Avokati-në-ligjit

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Avokati-në-ligjit

Yara Knoops-photo-500-567

Yara Knoops

Këshilltari Ligjor

ATTORNEY DHE Këshilltarët e taksave

 

A doni të dini se çfarë Law & More a mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 (0) 40 369 06 80 ose na dërgoni një e-mail:

Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - [email mbrojtur]
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - [email mbrojtur]

Law & More B.V.