KENI NEVOJË PËR AVOKAT Këshillues për Zyrën e Familjes?
PYET P FORR NDIHM LIGJORE

LIGJET TANIS JAN SP SPECIALISTTST N IN LIGJIN E DYT

kontrolluar ne daten Qartë.

kontrolluar ne daten Personal dhe lehtësisht i aksesueshëm.

kontrolluar ne daten Së pari interesat tuaja.

Lehtë e arritshme

Lehtë e arritshme

Law & More është në dispozicion të hënën deri të premten
nga ora 08:00 - 22:00 dhe gjatë fundjavave nga 09:00 - 17:00

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Avokatët tanë dëgjojnë çështjen tuaj dhe dalin
me një plan veprimi të përshtatshëm

Qasja personale

Qasja personale

Metoda jonë e punës siguron që 100% e klientëve tanë
na rekomandoni dhe se jemi vlerësuar mesatarisht me 9.4

Këshillëdhënëse për Zyrën e Familjes

Në mesin e klientëve tanë janë familje holandeze dhe ndërkombëtare të biznesit, të cilat kanë arritur një sukses të konsiderueshëm në industritë e tyre përkatëse. Familje të tilla shpesh kanë krijuar dhe krijuar tashmë, ose po planifikojnë ta bëjnë këtë, një zyrë beqare ose shumë-familjare Hollandeze për të strukturuar aktivitetet dhe investimet e tyre në një mënyrë të qartë dhe të menaxhueshme.

Law & More ndihmon klientët dhe zyrat e familjes me shërbime ligjore të përshtatura. Ne kombinojmë njohuritë dhe përvojën tonë si avokatë të klientëve privatë dhe këshilltarë të taksave në fushat e taksave dhe planifikimit të pasurive holandeze, pajtueshmërinë e taksave holandeze, çështjet e pasurive të patundshme holandeze dhe sukseset e biznesit. Ndihma e tillë sigurohet përmes bashkëpunimit me specialistë në menaxhimin e investimeve, planifikimin financiar dhe kontabilitetin, të cilat shpeshherë ndihmojnë familjen e veçantë. Përvoja jonë shkon nga çështje që lidhen me strukturën e zyrës së familjes, qeverisjen e familjes, sukseset dhe zgjidhjen e mosmarrëveshjeve në Hollandë.

Ne bashkëpunojmë me profesionistë në fushat e lidhura të ekspertizës me të cilët bashkohen në përpjekjet tona për të siguruar një qasje të ndërlidhur me një sërë çështjesh ligjore dhe jo ligjore, të cilat hasen nga familjet e biznesit holandez dhe ndërkombëtar dhe zyrat e tyre.

Ne i ndihmojmë klientët në krijimin e zyrave të familjes në Hollandë. Për më tepër, ne punojmë me zyra familjare me bazë ndërkombëtare në projekte të sofistikuara të ristrukturimit në mbarë botën për pronat e familjes dhe bizneset. Më në fund, ne rishikojmë operacionet dhe strukturën e zyrave të formuara të familjes, të cilat kërkojnë këshilla për zgjerimin dhe përmirësimin e gamës së shërbimeve të ofruara.

Imazhi i Maxim Hodak

Maksim Hodak

PARTNER / AVOKAT

maxim.hodak@lawandmore.nl

Firma ligjore në Eindhoven Amsterdam

Avokat i korporatës

"Law & More Avokatët
janë të përfshirë dhe mund të empatizojnë
me problemin e klientit”

Mentalitet jo i pakuptimtë

Ne na pëlqen të menduarit krijues dhe shikojmë përtej aspekteve juridike të një situate. Shtë gjithçka për të arritur në thelbin e problemit dhe zgjidhjen e tij në një çështje të vendosur. Për shkak të mentalitetit tonë të pakuptimtë dhe përvojës së viteve, klientët tanë mund të mbështeten në mbështetje juridike personale dhe efikase.

Çfarë thonë klientët për ne

Qasje adekuate

Tom Meevis ishte i përfshirë në këtë rast gjatë gjithë kohës dhe çdo pyetje nga ana ime u përgjigj shpejt dhe qartë nga ai. Unë me siguri do t'ua rekomandoj firmën (dhe Tom Meevis në veçanti) miqve, familjes dhe bashkëpunëtorëve të biznesit.

10
mike
Hoogeloon

Avokatët tanë këshillues të Zyrës së Familjes janë të gatshëm t'ju ndihmojnë:

Zyrë Law & More Imazh

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.