Çfarë është ligji tregtar

E drejta tregtare është një fushë e gjerë e ligjit, statuteve, çështjeve dhe doganave, e cila merret me tregti, shitje, blerje, shitje, transport, kontrata dhe të gjitha format e transaksioneve të biznesit.

Keni nevojë për ndihmë ligjore ose këshilla në lidhje me ligjin tregtar? Apo keni ende pyetje në lidhje me këtë temë? Jonë Jurist i së drejtës korporative do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë!

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More