Çfarë është mesatarja b2b

B2B është një term ndërkombëtar për biznes nga biznesi. I referohet kompanive që posaçërisht bëjnë biznes me kompani të tjera. Shembujt përfshijnë kompanitë prodhuese, shitësit me shumicë, bankat e investimeve dhe kompanitë pritëse që nuk operojnë në tregun privat.

Keni nevojë për ndihmë ligjore ose këshilla në lidhje me b2b? Apo keni ende pyetje në lidhje me këtë temë? Tona Jurist i së drejtës korporative do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë!

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More