NË NEVOJË PËR AVOKATIN PROCEDURAL CIVILE?
PYET P FORR NDIHM LIGJORE

LIGJET TANIS JAN SP SPECIALISTTST N IN LIGJIN E DYT

kontrolluar ne daten Qartë.

kontrolluar ne daten Personal dhe lehtësisht i aksesueshëm.

kontrolluar ne daten Së pari interesat tuaja.

Lehtë e arritshme

Lehtë e arritshme

Law & More është në dispozicion të hënën deri të premten
nga ora 08:00 - 22:00 dhe gjatë fundjavave nga 09:00 - 17:00

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Avokatët tanë dëgjojnë çështjen tuaj dhe dalin
me një plan veprimi të përshtatshëm

Qasja personale

Qasja personale

Metoda jonë e punës siguron që 100% e klientëve tanë
na rekomandoni dhe se jemi vlerësuar mesatarisht me 9.4

/
E drejta procedurale civile
/

E drejta procedurale civile

E drejta procedurale civile merret me procedurat në çështjet civile. Ju do të vini në kontakt me këtë nëse një proces gjyqësor fillon në bazë të një thirrjeje ose një peticion. Ai përfshin të gjitha rregullat në lidhje me procedurat ligjore. Mendoni për mënyrën se si duhet të ngrihet një mosmarrëveshje, mënyrën e procesit gjyqësor dhe kërkesat për dokumentet procedurale.

E drejta procedurale civile ka një numër të madh rregullash. Për këtë arsye, përfaqësimi i detyrueshëm ligjor zbatohet në shumicën e rasteve civile. Kjo do të thotë se qytetarët dhe kompanitë janë të detyruara të punësojnë një avokat gjatë procedurës.

Dëshironi të filloni procedurat? Apo keni marrë një thirrje? Avokatët tanë do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë. Avokatët tanë janë të specializuar në të drejtën procedurale civile dhe mund t'ju ofrojnë ndihmë të shkëlqyer gjatë proceseve ligjore.

"Law & More Avokatët
janë të përfshirë dhe mund të empatizojnë
me problemin e klientit”

Imazhi i ligjit procedural civil

Çfarë thonë klientët për ne

Qasje adekuate

Tom Meevis ishte i përfshirë në këtë rast gjatë gjithë kohës dhe çdo pyetje nga ana ime u përgjigj shpejt dhe qartë nga ai. Unë me siguri do t'ua rekomandoj firmën (dhe Tom Meevis në veçanti) miqve, familjes dhe bashkëpunëtorëve të biznesit.

10
mike
Hoogeloon

Ligji ynë procedural civil është i gatshëm t'ju ndihmojë:

Zyrë Law & More

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.