Sa divorc ushqimi

Shuma e detyrimeve ushqimore nuk është një shumë fikse, por llogaritet për çdo divorc në bazë të situatës tuaj personale dhe të ish-partnerit tuaj. Të ardhurat tuaja, nevojat personale dhe nevojat e fëmijëve tuaj, nëse keni, merren parasysh.

Keni nevojë për ndihmë ligjore ose këshilla në lidhje me divorcin? Apo keni ende pyetje në lidhje me këtë temë? Tona Avokatët e divorcit do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë!

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More