Një Firmë Ligjore Multidisiplinare Hollandeze

Law & More është një firmë ligjore multidisiplinare holandeze dinamike dhe këshilluese tatimore e specializuar në ligjin holandez të korporatave, tregtare dhe tatimore dhe është e bazuar në Amsterdam dhe Eindhoven Parku Shkencor – “Silicon Valley” holandez në Holandë.

Me korporatën e saj holandeze të korporatave dhe taksave, Law & More kombinon njohuritë e një firme të madhe këshillimore të korporatave dhe taksave me vëmendjen ndaj detajeve dhe shërbimeve të personalizuara që do të prisnit nga një firmë butike. Ne jemi vërtet ndërkombëtarë për sa i përket fushëveprimit dhe natyrës së shërbimeve tona dhe punojmë për një varg klientësh të sofistikuar holandezë dhe ndërkombëtarë, nga korporatat dhe institucionet te individët.

Law & More ka në dispozicion një ekip të dedikuar avokatësh shumë gjuhësh dhe këshilltarësh tatimor me njohuri të thella në fushat e ligjit të kontratave holandeze, ligjin e korporatave holandeze, ligjin tatimor holandez, ligjin holandez të punësimit dhe ligjin ndërkombëtar të pronës. Firma gjithashtu specializohet në strukturimin efikas të taksave të aktiveve dhe aktiviteteve, ligjin e energjisë holandeze, ligjin financiar holandez dhe transaksionet e pasurive të paluajtshme.

Pavarësisht nëse jeni një korporatë shumëkombëshe, NVM, një biznes në zhvillim apo një individ privat, do të zbuloni se qasja jonë mbetet e njëjtë: angazhimi total për të qenë i arritshëm dhe i përgjegjshëm ndaj nevojave tuaja, në çdo kohë. Ne ofrojmë më shumë se përsosmëri ligjore teknike - ne ofrojmë zgjidhje të sofistikuara, multidisiplinare me një shërbim dhe qasje të personalizuar.

Law & More gjithashtu ofron zgjidhje ligjore dhe shërbime gjyqësore për kompanitë dhe individët. Kryen vlerësime të balancuara të mundësive dhe rreziqeve përpara të gjitha procedurave ligjore. Ai ndihmon klientët që nga fazat e hershme drejt fazës përfundimtare të procedurës ligjore, duke e mbështetur punën e tij në një strategji të menduar mirë dhe të avancuar. Firma gjithashtu vepron si një avokat i brendshëm për kompani të ndryshme holandeze dhe ndërkombëtare.

Për më tepër, firma ka ekspertizë në zhvillimin e procedurave komplekse të negociatave dhe ndërmjetësimit në Hollandë. E fundit, ne ofrojmë klientëve tanë kurse trajnimi në kompani, të përshtatura për t'ju përshtatur nevojave të punonjësve të tyre, në një larmi temash ligjore, të cilat janë me rëndësi për kompaninë në fjalë.

Jeni të mirëpritur të hidhni një vështrim në faqen tonë të internetit, ku do të gjeni informacione të mëtejshme rreth Law & More. Nëse dëshironi të diskutoni një çështje specifike juridike ose nëse keni një pyetje në lidhje me shërbimet tona, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni.

Firma jonë është anëtare e rrjetit të avokatëve LCS me qendër në Hagë, Bruksel dhe Valencia.

Çfarë thonë klientët për ne

Shërbim shumë miqësor ndaj klientit dhe udhëzim i përsosur!

Z. Meevis më ka ndihmuar në një çështje të ligjit të punës. Ai e bëri këtë, së bashku me ndihmësin e tij Yara, me shumë profesionalizëm dhe integritet. Krahas cilësive të tij si avokat profesionist, ai mbeti në çdo kohë i barabartë, një njeri me shpirt, që të jepte një ndjenjë të ngrohtë dhe të sigurt. Hyra në zyrën e tij me duar në flokë, zoti Meevis më dha menjëherë ndjesinë se mund t'i lëshoja flokët dhe ai do të merrte përsipër që nga ai moment, fjalët e tij u bënë vepra dhe premtimet u mbajtën. Ajo që më pëlqen më shumë është kontakti i drejtpërdrejtë, pavarësisht ditës/orarit, ai ishte aty kur kisha nevojë për të! Një top! Faleminderit Tom!

Nora

Eindhoven

10

i shkëlqyer

Aylin është një nga avokatet më të mira të divorcit, e cila është gjithmonë e arritshme dhe jep përgjigje me detaje. Edhe pse na u desh të menaxhonim procesin tonë nga vende të ndryshme, nuk u përballëm me ndonjë vështirësi. Ajo e menaxhoi procesin tonë shumë shpejt dhe pa probleme.

Ezgi Balik

Harlem

10

Pune e bukur Aylin

Shumë profesional dhe gjithmonë efikas në komunikim. Te lumte!

Babil

Lelystad

10

Qasje adekuate

Tom Meevis ishte i përfshirë në këtë rast gjatë gjithë kohës dhe çdo pyetje nga ana ime u përgjigj shpejt dhe qartë nga ai. Unë me siguri do t'ua rekomandoj firmën (dhe Tom Meevis në veçanti) miqve, familjes dhe bashkëpunëtorëve të biznesit.

mike

Hoogeloon

10

Rezultat i shkëlqyer dhe bashkëpunim i këndshëm

I paraqita rastin tim LAW and More dhe u ndihmua shpejt, me dashamirësi dhe mbi të gjitha në mënyrë efektive. Jam shumë i kënaqur me rezultatin.

Sabine

Eindhoven

10

Trajtimi shumë i mirë i çështjes sime

Do të doja të falënderoja shumë Aylin për përpjekjet e saj. Jemi shumë të kënaqur me rezultatin. Klienti është gjithmonë qendror me të dhe ne jemi ndihmuar shumë mirë. Njohuri dhe komunikim shumë i mirë. Rekomandoni vërtet këtë zyrë!

Shahin kara

Veldhoven

10

Ligjërisht i kënaqur me shërbimet e dhëna

Situata ime u zgjidh në një mënyrë që mund të them vetëm se rezultati është ashtu siç doja. Më ndihmuan për kënaqësinë time dhe mënyra se si veproi Aylin mund të përshkruhet si e saktë, transparente dhe vendimtare.

Arsalani

Mierlo

10

Gjithçka e rregulluar mirë

Që në fillim patëm një klikim të mirë me avokaten, ajo na ndihmoi të ecnim në rrugën e duhur dhe largoi paqartësitë e mundshme. Ajo ishte e qartë dhe një person njerëzor që ne e përjetuam si shumë të këndshme. Ajo e bëri të qartë informacionin dhe nëpërmjet saj ne dinim saktësisht se çfarë të bënim dhe çfarë të prisnim. Një përvojë shumë e këndshme me Law and more, por sidomos me avokatin me të cilin kemi pasur kontakt.

Vera

Helmond

10

Njerëz shumë të ditur dhe miqësorë

Sherbim shume i mire dhe profesional (ligjor). Komunikoni dhe punoni në të njëjtën kohë. Ik ben geholpen dera dhr. Tom Meevis në mw. Aylin Selamet. Me pak fjalë, kam pasur një përvojë të mirë me këtë zyrë.

Mehmet

Eindhoven

10

I madh

Njerëz shumë miqësorë dhe shërbim shumë i mirë…nuk mund të them ndryshe kjo është super e ndihmuar. Nëse ndodh, unë patjetër do të kthehem.

Jacky

Bree

10

"Law & More po mban dhe e mban nën presion palën tjetër ”

Filozofia jonë

Qasja jonë multidisiplinare ndaj shërbimeve këshillimore ligjore, avokate dhe tatimore në Hollandë është juridike, tregtare, si dhe praktike. Ne gjithmonë së pari depërtojmë në thelbin e biznesit dhe nevojave të klientëve tanë. Duke parashikuar kërkesat e tyre, avokatët tanë janë në gjendje të ofrojnë shërbime profesionale në nivelin më të lartë të cilësisë.

Reputacioni ynë është i bazuar në një angazhim të thellë për të adresuar dhe përmbushur kërkesat individuale të secilit prej klientëve tanë, pavarësisht nëse janë korporata shumëkombëshe, ndërmarrje holandeze, duke zgjeruar ndërmarrje novatore ose persona privatë. Ne përpiqemi të ndihmojmë klientët tanë në mënyrën më efektive për të arritur qëllimet e tyre duke marrë parasysh mjedisin shpesh kompleks ndërkombëtar në të cilin ata operojnë dhe zhvillojnë biznesin e tyre.

Klientët tanë janë në qendër të gjithçkaje që bëjmë. Law & More Prandaj është plotësisht e angazhuar për përsosmërinë si një bazë mbi të cilën ne zhvillojmë përgjithmonë besueshmërinë dhe integritetin tonë profesional. Nga fillimi ynë ne jemi angazhuar të tërheqim avokatë dhe këshilltarë të talentuar dhe të përkushtuar dhe këshilltarët e taksave që japin rezultatet më të mira për klientët tanë, kënaqësia e të cilëve është në pararojë se kush jemi dhe çfarë bëjmë.

Filozofia jonë

Historikisht, Hollanda ka qenë gjithmonë një juridiksion mjaft tërheqës për të strukturuar aktivitetet e saj në BE dhe në të gjithë botën nga, për të investuar, për të zhvilluar dhe për të bërë biznes. Hollanda vazhdimisht tërheq një numër të madh ndërmarrjesh shumëkombëshe teknologjike dhe të sofistikuara, si dhe "qytetarët e botës".

Vizioni i Klienti i korporatës praktika përqendrohet në një gamë të gjerë korporatash aktive ndërkombëtare, siç janë ndërmarrjet publike dhe private të përfshira në Hollandë dhe ndërkufitare.

La Klientë privatë praktika e Law & More përqendrohet në ndihmën e individëve dhe familjeve ndërkombëtare, të cilat strukturojnë aktivitetet e tyre të biznesit përmes juridiksionit holandez. Klientët tanë ndërkombëtarë vijnë nga vende dhe prejardhje të ndryshme. Ata janë sipërmarrës të suksesshëm, emigrantë të kualifikuar dhe personalitete të tjera me interes dhe pasuri në juridiksione të ndryshme.

Klientët tanë të korporatave dhe ato private marrin gjithmonë një cilësi të lartë po aq të lartë të shërbimeve juridike të përshtatura, të përkushtuara dhe konfidenciale, të dizajnuara posaçërisht për të përmbushur kërkesat dhe nevojat e tyre të veçanta.

Partneri / Avokati Menaxhues

Partner / Avokat

Avokati-në-ligjit
Avokati-në-ligjit

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.