Si sipërmarrës, do të keni pashmangshmëri të merreni me të gjitha llojet e çështjeve ligjore. Juristët tanë të korporatave kanë një pamje të specializuar dhe mund t'ju këshillojnë dhe ju ndihmojnë në çështjet që lidhen me sipërmarrjen.

N NE NEVOJN E një avokati të korporatës?
PYET P FORR NDIHM LIGJORE

Jurist Corporate

Menyja e Shpejtë

Si sipërmarrës, do të keni pashmangshmëri të merreni me të gjitha llojet e çështjeve ligjore. Juristët tanë të korporatave kanë një pamje të specializuar dhe mund t'ju këshillojnë dhe ju ndihmojnë në çështjet që lidhen me sipërmarrjen. Lëndët e mëposhtme mund të konsiderohen:

• krijimi i një personi juridik;
• asistim në administrimin e kompanive;
• bashkimet dhe blerjet e mundshme;
• kryerja e kujdesit të duhur ligjor;
• hartimin dhe vlerësimin e marrëveshjeve;
• aspektet e taksave brenda një kompanie.

Përveç shërbimeve juridike të korporatave, Law & More gjithashtu ofron të gjitha shërbimet që do të prisnit nga një firmë ligjore. Ne jemi partneri juaj garues kur është e nevojshme, duke dhënë këshilla juridike dhe duke kontestuar në emrin tuaj kur është e nevojshme.

Ruby van Kersbergen

Ruby van Kersbergen

Avokati-në-ligjit

 Telefononi +31 40 369 06 80

Pse te zgjidhni Law & More?

Lehtë e arritshme

Lehtë e arritshme

Law & More është në dispozicion të hënën deri të premten
nga ora 08:00 - 22:00 dhe gjatë fundjavave nga 09:00 - 17:00

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Avokatët tanë dëgjojnë çështjen tuaj dhe dalin
me një plan veprimi të përshtatshëm

Qasja personale

Qasja personale

Metoda jonë e punës siguron që 100% të klientëve tanë të na rekomandojnë dhe që ne vlerësohemi mesatarisht me një 9.4

"Law & More është i përfshirë

dhe mund të bashkohen

me problemet e klientit të saj ”

Mbështetje ligjore e bërë nga rrobaqepësi

Sipërmarrësia është shpesh çështje kohe. Prandaj është e rëndësishme të mbështeteni në mbështetje të shpejtë juridike. Specialistët në Law & More ofrojnë mbështetjen ligjore të një avokati të korporatës, duke marrë në të njëjtën kohë njohuri të specializuara dhe njohuri të një avokati. Ju mund të telefononi në zyrën tonë për të plotësuar ekipin tuaj të avokatëve në shtëpi, ne mund të kryejmë detyra për ju si një avokat i përhershëm në shtëpi ose mund të telefononi një punonjës të Law & More për një projekt, një vend të lirë pune ose mungesë afatgjatë të një avokati brenda shtëpisë. Kjo mundëson Law & More të ofrojë mbështetje ligjore të përshtatur.

Juristët tanë të korporatave janë gati për ju

Avokat i korporatës

Avokat i korporatës

Companydo kompani është unike. Prandaj, do të merrni këshilla juridike që janë drejtpërdrejt të rëndësishme për kompaninë tuaj

Njoftim për parazgjedhje

Njoftim për parazgjedhje

A nuk i përmbush dikush marrëveshjet e tyre? Ne mund të dërgojmë vërejtje dhe mosmarrëveshje

Dilligence e duhur

Dilligence e duhur

Një hetim i mirë për shkak të dilligence siguron siguri. Ne ju ndihmojmë

Marrëveshja e aksionarëve

Marrëveshja e aksionarëve

Dëshironi të bëni rregulla të ndara për aksionarët tuaj përveç artikujve të shoqatës? Na kërkoni ndihmë juridike

Këshilltar ligjor

Jo vetëm që ne i identifikojmë rastet në kohë të mirë, por gjithashtu sigurojmë të gjitha marrëveshjet e nevojshme. Kjo do të parandalojë problemet në të ardhmen dhe do të zvogëlojë mundësinë e procedurave të gjata në minimum. Nëse një procedurë rezulton e pashmangshme, atëherë ne kemi njohuritë e brendshme për t'ju ndihmuar. Si sipërmarrës, atëherë mund të përqendroheni plotësisht në ndërmarrësi. Së bashku me ju, ne analizojmë situatën dhe përcaktojmë taktikat. A jeni i interesuar për shërbimet e një avokati të kompanisë? Pastaj kontaktoni avokatët e korporatave në Law & More.

A doni të dini se çfarë Law & More a mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 (0) 40 369 06 80 ose na dërgoni një e-mail:

Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - [email mbrojtur]
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - [email mbrojtur]

Law & More B.V.