KONTAKT LAW & MORE
Avokatët tanë janë në shërbimin tuaj

Detajet e kontaktit Eindhoven

Adresa: De Zaale 11
Kodi postar: 5612 AJ Eindhoven
Vendi: Hollanda

E-mail: info@lawandmore.nl
Tel: + 31 40 369 06 80
Dhoma e Tregtisë: 27313406

Detajet e kontaktit Amsterdam

Adresa: Thomas R. Malthussstraat 1
Kodi postar: 1066 JR Amsterdam
Vendi: Hollanda

E-mail: info@lawandmore.nl
Tel: + 31 20 369 71 21
Dhoma e Tregtisë: 27313406

Ne jemi një firmë ligjore dinamike me një karakter ndërkombëtar. Ne flasim Hollandisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, turqisht, rusisht dhe ukrainisht. Firma jonë ofron shërbime në një numër të madh fushash të ligjit për kompanitë, qeveritë, institucionet dhe individët. Klientët tanë vijnë nga Hollanda dhe jashtë vendit. Ne jemi të njohur për qasjen tonë të përkushtuar, të arritshme, të nxitur, pa marrëzi.

Orari i punës

klantenvertellen-2022

Imazhi i Tom Meevis

Tom Meevis

Partneri / Avokati Menaxhues

Maksim Hodak

Maksim Hodak

Partner / Avokat

Ruby van Kersbergen

Ruby van Kersbergen

Avokati-në-ligjit

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Avokati-në-ligjit

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.