KENI NEVOJË PËR NJË AVOKAT TË FARMËS DHE SHKENCAVE TË JETËS?
PYET P FORR NDIHM LIGJORE

LIGJET TANIS JAN SP SPECIALISTTST N IN LIGJIN E DYT

kontrolluar ne daten Qartë.

kontrolluar ne daten Personal dhe lehtësisht i aksesueshëm.

kontrolluar ne daten Së pari interesat tuaja.

Lehtë e arritshme

Lehtë e arritshme

Law & More është në dispozicion të hënën deri të premten
nga ora 08:00 - 22:00 dhe gjatë fundjavave nga 09:00 - 17:00

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Avokatët tanë dëgjojnë çështjen tuaj dhe dalin
me një plan veprimi të përshtatshëm

Qasja personale

Qasja personale

Metoda jonë e punës siguron që 100% e klientëve tanë
na rekomandoni dhe se jemi vlerësuar mesatarisht me 9.4

/
Shkencat e Farmacisë dhe Jetës
/

Jurist i Farmacisë dhe Shkencave të Jetës

Law & More është në disponim të një përvoje të gjerë në këshillimin në fushën e farmave, shkencave të jetës dhe kujdesit shëndetësor. Ndërmarrjet që operojnë brenda këtyre sektorëve në zhvillim aktiv duhet të merren me të gjitha llojet e çështjeve të vështira ligjore. Nëse lansoni një produkt të ri, dëshironi ta mbroni atë produkt, por a jeni në gjendje të merrni një patentë në produktin tuaj specifik? Apo ka ndonjë shkelje të patentës suaj? Ne mund t'ju ndihmojmë gjatë dhënies së këshillave juridike në lidhje me këto çështje dhe do të gjykojmë kur të jetë e nevojshme.

Një përzgjedhje e lëndëve për të cilat mund t'ju ndihmojmë:

  • Bisedimet për marrëveshjet në lidhje me anketën, evoluimet dhe shpërndarjen e produkteve farmaceutike, mjekësore dhe sanitare;
  • Pronë intelektuale;
  • Përgjegjësia e produktit.
Imazhi i Tom Meevis

Tom Meevis

PARTNER MENAXHUES / AVOKAT

tom.meevis@lawandmore.nl

"Law & More Avokatët
janë të përfshirë dhe mund të empatizojnë
me problemin e klientit”

Mentalitet jo i pakuptimtë

Ne na pëlqen të menduarit krijues dhe shikojmë përtej aspekteve juridike të një situate. Shtë gjithçka për të arritur në thelbin e problemit dhe zgjidhjen e tij në një çështje të vendosur. Për shkak të mentalitetit tonë të pakuptimtë dhe përvojës së viteve, klientët tanë mund të mbështeten në mbështetje juridike personale dhe efikase.

Çfarë thonë klientët për ne

Ligjërisht i kënaqur me shërbimet e dhëna

Situata ime u zgjidh në një mënyrë që mund të them vetëm se rezultati është ashtu siç doja. Më ndihmuan për kënaqësinë time dhe mënyra se si veproi Aylin mund të përshkruhet si e saktë, transparente dhe vendimtare.

10
Arsalani
Mierlo

Avokatët tanë të Farmacisë dhe Shkencave të Jetës janë të gatshëm t'ju ndihmojnë:

Zyrë Law & More Imazh

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.