FALEMINDERIT P FORR KONTAKTIN LAW & MORE
SI SI MUND T WE DO T S DUHET T S PRGJIGJEN

Kur ju zgjidhni Law & More ju zgjidhni një firmë ligjore të drejtuar nga rezultatet

Law & More është një firmë ligjore multidisiplinare holandeze dinamike dhe këshilluese tatimore e specializuar në ligjin holandez të korporatave, tregtare dhe tatimore dhe është e bazuar në Eindhoven Amsterdam.

Me prejardhjen e saj të korporatave dhe taksave, Law & More kombinon njohuritë e një firme të madhe këshillimore të korporatave dhe taksave me vëmendjen ndaj detajeve dhe shërbimeve të personalizuara që do të prisnit nga një firmë butike. Ne jemi vërtet ndërkombëtarë për sa i përket fushëveprimit dhe natyrës së shërbimeve tona dhe punojmë për një varg klientësh të sofistikuar holandezë dhe ndërkombëtarë, nga korporatat dhe institucionet te individët.

Law & More ka në dispozicion një ekip të dedikuar avokatësh shumë gjuhësh dhe këshilltarësh tatimor me njohuri të thella në fushat e ligjit të kontratave holandeze, ligjin e korporatave holandeze, ligjin tatimor holandez, ligjin holandez të punësimit dhe ligjin ndërkombëtar të pronës. Firma gjithashtu specializohet në strukturimin efikas të taksave të aktiveve dhe aktiviteteve, ligjin e energjisë holandeze, ligjin financiar holandez dhe transaksionet e pasurive të paluajtshme.

Çfarë thonë klientët për ne

Qasje adekuate

Tom Meevis ishte i përfshirë në këtë rast gjatë gjithë kohës dhe çdo pyetje nga ana ime u përgjigj shpejt dhe qartë nga ai. Unë me siguri do t'ua rekomandoj firmën (dhe Tom Meevis në veçanti) miqve, familjes dhe bashkëpunëtorëve të biznesit.

10
mike
Hoogeloon

Imazhi i Tom Meevis

Tom Meevis

Partneri / Avokati Menaxhues

Maksim Hodak

Maksim Hodak

Partner / Avokat

Ruby van Kersbergen

Ruby van Kersbergen

Avokati-në-ligjit

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Avokati-në-ligjit

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.