PLANIFIKIMI TATIMOR NDATIONRKOMBTAR & KOMBTAR
PYET P FORR NDIHM LIGJORE

LIGJET TANIS JAN SP SPECIALISTTST N IN LIGJIN E DYT

kontrolluar ne daten Qartë.

kontrolluar ne daten Personal dhe lehtësisht i aksesueshëm.

kontrolluar ne daten Së pari interesat tuaja.

Lehtë e arritshme

Lehtë e arritshme

Law & More është në dispozicion të hënën deri të premten
nga ora 08:00 - 22:00 dhe gjatë fundjavave nga 09:00 - 17:00

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Avokatët tanë dëgjojnë çështjen tuaj dhe dalin
me një plan veprimi të përshtatshëm

Qasja personale

Qasja personale

Metoda jonë e punës siguron që 100% e klientëve tanë
na rekomandoni dhe se jemi vlerësuar mesatarisht me 9.4

/
Planifikimi Ndërkombëtar dhe Kombëtar i Taksave
/

Planifikimi Ndërkombëtar dhe Kombëtar i Taksave

Planifikimi tatimor është praktikë e strukturimit fiskal optimal të korporatës në mënyrë që të mbahet shkalla efektive e taksave sa më e ulët të jetë e mundur. Edhe pse zakonisht konsiderohet si e padëshiruar, planifikimi i taksave nuk është i paligjshëm. Planifikimi i taksave mund të ekzistojë për shkak të ndryshimit në legjislacionin kombëtar dhe ndërkombëtar, ndryshimet në traktatet e përfunduara tatimore dhe për shkak të mënyrës së mbivendosjes ose mbivendosjes së këtyre rregullave.

La Law & More praktika tatimore merret me çështje holandeze dhe ndërkombëtare.

Në bashkëpunim me partnerët tanë tatimorë, ne ofrojmë këshilla tatimore dhe planifikim për individë me vlerë të lartë neto dhe familjet e tyre, të cilët janë ose i nënshtrohen taksimit Hollandez. Profesionistët tanë janë të preokupuar me çështje tatimore për një sërë biznesesh familjare holandeze dhe ndërkombëtare me operacione ndërkombëtare. Ne gjithashtu përfaqësojmë klientë holandezë dhe ndërkombëtarë në polemikat ndërkombëtare të taksave dhe shpesh zhvillojmë procedura gjyqësore tatimore kundër autoriteteve tatimore holandeze.

Law & More gjithashtu ndihmon në një gamë të gjerë të planifikimit të pasurive dhe çështjeve të planifikimit të suksesit të biznesit për klientët privatë dhe ndërmarrjet e tyre. Ne jemi shumë të specializuar në hartimin dhe zbatimin e teknikave më të fundit (ligjore) në planifikimin multi-juridiksional për të arritur struktura efektive për klientët tanë që të qëndrojnë në përputhje me taksat dhe të realizojnë efikasitetin e taksave.

"Law & More Avokatët
janë të përfshirë dhe mund të empatizojnë
me problemin e klientit”

Mentalitet jo i pakuptimtë

Ne na pëlqen të menduarit krijues dhe shikojmë përtej aspekteve juridike të një situate. Shtë gjithçka për të arritur në thelbin e problemit dhe zgjidhjen e tij në një çështje të vendosur. Për shkak të mentalitetit tonë të pakuptimtë dhe përvojës së viteve, klientët tanë mund të mbështeten në mbështetje ligjore personale dhe efikase.

Çfarë thonë klientët për ne

Qasje adekuate

Tom Meevis ishte i përfshirë në këtë rast gjatë gjithë kohës dhe çdo pyetje nga ana ime u përgjigj shpejt dhe qartë nga ai. Unë me siguri do t'ua rekomandoj firmën (dhe Tom Meevis në veçanti) miqve, familjes dhe bashkëpunëtorëve të biznesit.

10
Mieke
Hoogeloon

Avokatët tanë tatimorë janë të gatshëm t'ju ndihmojnë:

Zyrë Law & More Foto

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - [email mbrojtur]
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - [email mbrojtur]

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.