Imaani Stegeman

Imaani StegemanShikoni imazhin e Imaani Stegeman

Imaani Stegeman punon brenda Law & More si këshilltar ligjor. Ajo mbështet avokatët në gjetjen e zgjidhjeve të çështjeve juridike dhe hartimin e dokumenteve (kontestimore).

Imaani karakterizohet nga një ndjenjë e fortë drejtësie, e cila është edhe forca e saj lëvizëse. Prandaj ajo bën gjithçka në fuqinë e saj për të marrë më të mirën për klientin. Aftësitë e saj analitike dhe qasja e orientuar drejt zgjidhjeve janë të dobishme këtu.

Në kohën e lirë, Imaani shpesh mund të gjendet në palestër ose në studio kërcimi. Ajo gjithashtu pëlqen të kalojë kohë me miqtë dhe familjen dhe është e interesuar për gjuhë dhe kultura të ndryshme.

Çfarë thonë klientët për ne

Qasje adekuate

Tom Meevis ishte i përfshirë në këtë rast gjatë gjithë kohës dhe çdo pyetje nga ana ime u përgjigj shpejt dhe qartë nga ai. Unë me siguri do t'ua rekomandoj firmën (dhe Tom Meevis në veçanti) miqve, familjes dhe bashkëpunëtorëve të biznesit.

10
Mieke
Hoogeloon

Imazhi i Tom Meevis

Tom Meevis

Partneri / Avokati Menaxhues

Maksim Hodak

Maksim Hodak

Partner / Avokat

Ruby van Kersbergen

Ruby van Kersbergen

Avokati-në-ligjit

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Avokati-në-ligjit

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.