NË NEVOJË PËR Avokat për Media?
PYET P FORR NDIHM LIGJORE

LIGJET TANIS JAN SP SPECIALISTTST N IN LIGJIN E DYT

kontrolluar ne daten Qartë.

kontrolluar ne daten Personal dhe lehtësisht i aksesueshëm.

kontrolluar ne daten Së pari interesat tuaja.

Lehtë e arritshme

Lehtë e arritshme

Law & More është në dispozicion të hënën deri të premten
nga ora 08:00 - 22:00 dhe gjatë fundjavave nga 09:00 - 17:00

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Komunikim i mirë dhe i shpejtë

Avokatët tanë dëgjojnë çështjen tuaj dhe dalin
me një plan veprimi të përshtatshëm

Qasja personale

Qasja personale

Metoda jonë e punës siguron që 100% e klientëve tanë
na rekomandoni dhe se jemi vlerësuar mesatarisht me 9.4

/
Avokat i mediave
/

Avokat i mediave

Termi media përfshin gazetat, televizionin, radion dhe internetin. Mund të ndodhë që ju ose ndërmarrja juaj të paraqiteni në media pa dashur dhe në mënyrë negative. Në botën tonë moderne ku informacioni shpërndahet dhe ruhet në internet, kjo mund të vazhdojë t'ju ndjekë. Prandaj është e rëndësishme të ndërmerrni masat e duhura nëse po përjetoni probleme në media.

Ligji për media përfshin fusha të ndryshme të ligjit. Vëmendje e veçantë mund të përqendrohet në ligjin e të drejtave të autorit, ligjin e privatësisë dhe të drejtat e portreteve. Në përgjigjen e pyetjes nëse një botim është i paligjshëm, e drejta juaj për mbrojtje të nderit dhe reputacionit duhet të peshohet kundër të drejtës së lirisë së shprehjes.

Në rast të shpifjeve elektronike, është e rëndësishme që provat të regjistrohen në mënyrë korrekte. Në rast të një emaili të paligjshëm, është e rëndësishme që kjo email të mbahet në formë elektronike. Për më tepër, është e mundur që të regjistrohen prova në bewijsonline.nl. Kjo siguron që të keni prova të shëndosha.

Law & More mund t'ju ndihmojnë në çdo çështje në lidhje me ligjin për median. Avokatët tanë mund t'ju këshillojnë dhe t'u përgjigjen të gjitha pyetjeve tuaja.

Imazhi i Tom Meevis

Tom Meevis

PARTNER MENAXHUES / AVOKAT

tom.meevis@lawandmore.nl

"Law & More Avokatët
janë të përfshirë dhe mund të empatizojnë
me problemin e klientit”

Mentalitet jo i pakuptimtë

Ne na pëlqen të menduarit krijues dhe shikojmë përtej aspekteve juridike të një situate. Shtë gjithçka për të arritur në thelbin e problemit dhe zgjidhjen e tij në një çështje të vendosur. Për shkak të mentalitetit tonë të pakuptimtë dhe përvojës së viteve, klientët tanë mund të mbështeten në mbështetje ligjore personale dhe efikase.

Çfarë thonë klientët për ne

Qasje adekuate

Tom Meevis ishte i përfshirë në këtë rast gjatë gjithë kohës dhe çdo pyetje nga ana ime u përgjigj shpejt dhe qartë nga ai. Unë me siguri do t'ua rekomandoj firmën (dhe Tom Meevis në veçanti) miqve, familjes dhe bashkëpunëtorëve të biznesit.

10
mike
Hoogeloon

Avokatët tanë të medias janë të gatshëm t'ju ndihmojnë:

Zyrë Law & More Foto

A doni të dini se çfarë Law & More mund të bëjë për ju si një firmë ligjore në Eindhoven Amsterdam?
Pastaj na kontaktoni me telefon +31 40 369 06 80 ose dërgoni një e-mail në:
Zoti. Tom Meevis, avokat në Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Zoti. Maxim Hodak, avokat në & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Cilësimet e privatësisë
Ne përdorim cookies për të rritur përvojën tuaj gjatë përdorimit të faqes sonë të internetit. Nëse jeni duke përdorur Shërbimet tona përmes një shfletuesi, ju mund të kufizoni, bllokoni ose hiqni cookies përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj të internetit. Ne gjithashtu përdorim përmbajtje dhe skenare nga palë të treta që mund të përdorin teknologji gjurmimi. Më poshtë mund të siguroni pëlqimin tuaj për të lejuar vendosjen e palëve të treta. Për informacion të plotë në lidhje me cookies që ne përdorim, të dhënat që mbledhim dhe si i përpunojmë, ju lutemi kontrolloni tonë Politika e Privatësisë
Law & More B.V.